İptal ve İade Koşulları

www.datafex.com.tr İnternet adresimiz üzerinden kayıt işlemi gerçekleştiren bütün müşterilerimiz ilgili sözleşmeyi okumuştur ve kabul etmiştir.

  1. Ücret iadesi yalnızca aylık olarak alınmış olan web hosting ürünleri için geçerlidir. Bu nedenle diğer ürünlerimiz için ne yazık ki ücret iadesi mümkün değildir.
  2. Ücret iadesi 3 gün içinde yapılmaktadır ve sadece aylık ödemeleri kapsamaktadır. Ücret iadesi müşterimizin www.datafex.com.tr adresi üzerinde müşteri alanında bulunan hesabına bakiye olarak iade edilecektir.
  3. Alan adı kayıt ve transfer işlemlerinde kayıt kuruluşları tarafından iade yapılmadığı için ne yazık ki ücret iadesi mümkün değildir.
  4. Alan adı kayıt, transfer ve backorder işlemlerinin olumsuz gerçekleşmesi sonucunda ödemiş olduğunuz ücret www.datafex.com.tr adresi üzerinde müşteri alanında bulunan hesabına bakiye olarak iade edilecektir.
  5. CPU (işlemci) , trafik, disk vb. paket limitlemelerini aşan hesaplar için ne yazık ki müşteri ödemiş olduğu ücretin iadesini talep edemez.
  6. Müşterilerimiz kurmuş oldukları yazılımların firmamızdan almış oldukları hosting ve reseller ürünlerinde çalışmaması nedeniyle ücret iadesi talep edemezler.
  7. Hosting veya reseller ürünü kullanan müşterimiz Kiralık sunucu, Vds-Vps vb. Ürünlere geçiş yaptığında kalan günlerin iadesini ne yazık ki talep edemez.Belgenin son güncellenme tarihi: 10.06.2022 (10 Haziran 2022)

Belgeyi PDF olarak görüntüle